Menu
Zadarmo do konca roka

Elektronické bločky a faktúry v OMEGE

Účtovníctvo 21. storočia

Využite rýchle účtovanie dokladov s automatickým načítaním do OMEGY. Potrebujete poradiť? Napíšte nám.Zadajte názov vašej firmyZadajte vaše menoZadajte telefónne čísloZadajte váš e-mail
Čo by ste povedali na účtovníctvo bez manuálneho prepisovania dokladov? S technológiou QR kódu a umelou inteligenciou to pôjde.

QR kód zabezpečí 100 % načítanie údajov z bločkov a ich nahratie do Evidencie účtovných dokladov. Umelá inteligencia sa učí čítať vaše faktúry, rozoznávať jednotlivé údaje a posiela ich priamo do OMEGY.

S letom prichádza horúca novinka OMEGY. Automatické účtovanie bločkov pomocou QR kódu so stopercentnou úspešnosťou načítania údajov. Teraz ju môžete vyskúšať až na 6 mesiacov zadarmo.

 

Šetrite čas

Elektronické bločky a faktúry vám ušetria 80 % času, ktorý by ste strávili ručným prepisovaním údajov z faktúr či pokladničných dokladov. Namiesto rutinného nahadzovania venujte svoj čas rodine, priateľom či svojim koníčkom.

 

Zjednodušte si prácu

Automatické spracovanie dokladov dá navždy stopku ručnému prepisovaniu. Mravčia práca s bločkami či faktúrami bude minulosťou. Už sa vám nestane, že sa pomýlite v čísle kontrolného výkazu alebo pri zadávaní dátumov, sumy či iných číselných údajov.

 

Zoznámte sa s technológiami

QR kód na bločku obsahuje všetky potrebné údaje. Jednoducho ho naskenujte mobilom a preneste do svojho elektronického šanónu. ELIS, umelá inteligencia, si poradí so širokou škálou faktúr. Ak aj nejaký doklad sama nezvládne, viete ju to naučiť.

 

Získajte prehľad v dokumentoch

Po naskenovaní dokladov ich uvidíte priamo v účtovnom programe OMEGA. Získate tak prehľadný elektronický šanón, ktorý máte všade so sebou. A neváži ani za mak z toho, čo vaše doterajšie šanóny.

 

Účtujte bez papierov

Účtujte bločky a faktúry jednoduchým stiahnutím ich digitálnej verzie. Už od letnej verzie 24.50. Máte veľa dokladov toho istého druhu? Nezabudnite na šikovnú funkciu hromadné rozúčtovanie dokladov.

 

Zaregistrujte sa

Vytvorte si konto v KROS Fakturácii alebo použite existujúce konto a začnite doklady skenovať už dnes. Jednoducho si ich stiahnete v OMEGE. Pre ELIS stačí zaregistrovať sa do OMEGY a doklady zasielať na vygenerovaný e-mail.

Ako to funguje v 5 krokoch

Čo chcete nahrávať do OMEGY?

Bločky

Registrácia

Vytvorte si konto v KROS fakturácii alebo použite existujúce.

l

Prihlásenie

Prihláste sa do KROS fakturácie a otvorte aplikáciu Bločky.

i

Bločky

Naskenujte cez QR kód všetky doklady.

Načítanie údajov

QR kód rozozná a načíta 100% údajov z bločkov.

Stiahnutie dokladov do OMEGY

V OMEGE si načítané bločky jednoducho stiahnete.

Faktúry cez ELIS

Registrácia

Zaregistrujete sa v programe.

E-mail

Vygenerujeme vám e-mailovú adresu, na ktorú budete posielať doklady.

Faktúry

Na vygenerovanú e-mailovú adresu pošlete faktúry.

Vyťaženie údajov

ELIS rozpozná a vyťaží údaje z faktúr.

Stiahnutie dokladov

Jedným klikom stiahnete doklady do OMEGY aj s originálom faktúry.

TIP pre vás

Inovácie do účtovných softvérov prichádzajú postupne, aj v spolupráci s účtovníkmi, ktorí sa neboja ich vyskúšať. Prečítajte si, ako služba ELIS pomáha firmám v účtovnom programe OMEGA.

Prečítať

Odpovede na najčastejšie otázky

Koľko bločkov a faktúr môžem spracovať?

Využite jedinečnú možnosť a nahrávajte faktúry a pokladničné doklady do konca roka neobmedzene. Stačí vám na to platný Balík podpory. Od 01. 01. 2022 bude možné službu Elektronické bločky a faktúry zakúpiť na jeden alebo 12 mesiacov. Doklady počas platnosti služby môžete vyťažovať bez obmedzení.

Skončila mi platnosť Balíka podpory, môžem službu využívať aj naďalej?

Službu Elektronické bločky a faktúry je možné využívať len s platnýmBalíkom podpory.

Údaje z bločkov sa do OMEGY prenesú so 100 % presnosťou. Ako naučím ELIS vyťažovať faktúry v rovnakej kvalite?

Kontaktujte nás. Sprístupníme vám rozhranie služby, v ktorom sa ELIS učí. Ukážeme vám, ako s ním pracovať a ELIS tak naučíte spracovávať vaše doklady oveľa presnejšie

KROS
Copy link