Menu
  1. OMEGA
  2. Elektronické doklady v OMEGE

Elektronické doklady v OMEGE

Ukladajte bločky rýchlo a jednoducho

Naskenujte QR kód bločku a preneste do svojho elektronického šanónu.

Šetrite čas

Elektronické doklady vám ušetria 80 % času, ktorý by ste strávili ručným prepisovaním údajov.

Zjednodušte si prácu

Už sa vám nestane, že sa pomýlite v čísle alebo pri zadávaní dátumov, sumy či iných číselných údajov.

Majte prehľad v dokumentoch

Po naskenovaní dokladov ich jednoducho stiahnete priamo do OMEGY. Získate tak prehľadný elektronický šanón, ktorý máte všade so sebou.

Čo by ste povedali na účtovníctvo bez manuálneho prepisovania dokladov? S technológiou QR kódu a umelou inteligenciou to pôjde.

QR kód zabezpečí 100 % načítanie údajov z bločkov a ich nahratie do Evidencie účtovných dokladov. Umelá inteligencia ELIS sa učí čítať vaše faktúry, rozoznávať jednotlivé údaje a posiela ich priamo do OMEGY.

Ako to funguje v 3 krokoch

1. krok

Registrácia

Vytvorte si konto v našich online aplikáciách alebo použite existujúce.

Vytvoriť účet

2. krok

Skenovanie dokladov

Naskenujte cez QR kód všetky doklady. QR kód rozozná a načíta 100 % údajov z bločkov.

3. krok

Stiahnutie dokladov

V OMEGE si načítané bločky jednoducho stiahnete.

Cenník Elektronické doklady v OMEGE

platný od 1. 1. 2022

BIZNIS
Pre všetkých, ktorí majú OMEGU a vedú účtovníctvo maximálne 2 firmám.

6,90 EUR

(mesačne bez DPH)
PROFI
Pre všetkých, ktorí majú OMEGU a účtovanie viacerých firiem bez obmedzenia.

16,90 EUR

(mesačne bez DPH)

V cene je okrem skenovania bločkov cez QR kód aj služba eFaktúry ELIS, ktorá pomocou umelej inteligencie rozpozná a vyťaží údaje z faktúr a dáta pošle rovno do účtovného softvéru.

Bezpečnosť vašich dát je pre nás prioritou

Microsoft Azure

Naše online aplikácie sú prevádzkované na cloude Azure od spoločnosti Microsoft, ktorý je považovaný za jeden z najvýkonnejších, najbezpečnejších a najdostupneích cloudových riešení na trhu. Vaše dáta sú v cloude Azure pekne v bezpečí. 

Vaše dáta sa nestratia

Všetky dáta denne priebežne zálohujeme a ukladáme na bezpečnom cloude Azure. Môžete si tak byť istý, že o svoje dáta neprídete. V prípade potreby ich vieme kedykoľvek obnoviť zo zálohy.  

Zdieľanie dát

O zdieľaní dát rozhodujete len vy. Každý používateľ si môže zvoliť, aké dáta a s kým chce zdieľať, aj to v akom režime – na čítanie, pre úpravy, plný prístup. Je to len na vás.  

Zabezpečený prístup

K používateľskému obsahu v online aplikáciách má prístup len používateľ, ktorý pozná prihlasovacie meno a heslo. Komunikácia v rámci online riešení je šifrovaná pomocou SSL/TSL a prístup do aplikácií je zabezpečený pomocou OAuth 2.0 protokolu pre autorizáciu.  

Bezpečnostné testy

Aplikácie sú priebežne nasadzované s aktualizáciami a zabezpečením jednotlivých frameworkov použitých pri vývoji. Pre udržanie bezpečnosti vašich dát sú priebežne overované penetračnými testami. 

Bezpečne aj z pohľadu GDPR

Osobné údaje využívame výhradne za účelom zlepšenia našich produktov a služieb. Povinnosť sprístupniť dáta tretej strane nám vyplýva zo zákona len vtedy, ak ide o podozrenie z trestného činu. 

TIP pre vás

Inovácie do účtovných softvérov prichádzajú postupne, aj v spolupráci s účtovníkmi, ktorí sa neboja ich vyskúšať. Prečítajte si, ako služba ELIS pomáha firmám v účtovnom programe OMEGA.

Prečítať

Odpovede na najčastejšie otázky

Koľko bločkov a faktúr môžem spracovať?

Nahrávajte faktúry a pokladničné doklady neobmedzene. Stačí vám na to platný Balík podpory. Doklady počas platnosti služby môžete vyťažovať bez obmedzení.

Skončila mi platnosť Balíka podpory, môžem službu využívať aj naďalej?

Službu Elektronické doklady je možné využívať len s platným Balíkom podpory.

Údaje z Elektronických dokladov sa do OMEGY prenesú so 100 % presnosťou. Ako naučím eFaktúry ELIS vyťažovať faktúry v rovnakej kvalite?

Kontaktujte nás. Sprístupníme vám rozhranie služby, v ktorom sa eFaktúry ELIS učí. Ukážeme vám, ako s ním pracovať a eFaktúry ELIS tak naučíte spracovávať vaše doklady oveľa presnejšie

KROS
O nás
Blog
Kontakty