Menu

Revolúcia v online stavebníctve

Online stavebníctvo ponúka moderný spôsob spolupráce v rámci projektu. Zdieľajte dáta k vašim projektom s ostatnými účastníkmi a majte ich vždy dostupné kedykoľvek a kdekoľvek. Objavte nové online aplikácie platformy KROS, s ktorou ušetríte čas, náklady a zvýšite efektivitu.

Vytvoriť účet zadarmoPrihlásiť sa

Objavte výhody online stavebníctva

Zaregistrujte sa a vytvorte si zadarmo svoj účet. Prepojte ho s CENKROSOM 4 a využívajte naplno výhody online aplikácií:

Priebeh výstavby

Súpisy prác online

 

– Súpis vykonaných prác
– Evidencia a správa dodatkov
– Prehľady projektov
– Fotogaléria

Viac info

Stavebné projekty

Inteligentné úložisko

 

– 100 GB úložisko
– Prehliadač výkresovej dokumentácie 2D
– Prehliadač BIM projektov
– Prehliadač rozpočtov

Viac info

Cenníková databáza

Stavebný cenník online

 

– Najpoužívanejší stavebný cenník
– Viac ako 200 000 položiek
– Cenníky výrobcov a stavebnín
– Rozbor položiek

Viac info

KROS Stavebné projekty

Zdieľajte s partnermi dáta, dokumenty a informácie počas celého životného cyklu stavby. Uložte si dokumenty potrebné k realizácii stavby do Cloudu. Všetci k nim budú mať prístup kedykoľvek a kdekoľvek, stačí len pripojenie na internet. KROS Stavebné projekty online.

KROS Priebeh výstavby

Priebeh výstavby prináša efektívnu komunikáciu s investorom, stavebným dozorom aj subdovávateľmi. Vďaka nemu budete môcť pripomienkovať a schvaľovať priebeh výstavby aj na diaľku. KROS Priebeh výstavby online.

Archivácia a zdieľanie rozpočtu stavby

Práca na viacerých počítačoch Vás už nezaskočí. Stavby z CENKROS 4 si jednoducho zálohujete do Kros platformy a na druhom počítači si stavbu stiahnete a pokračujete ďalej v práci. Vaše archivované stavby sú bezpečne zálohované a preto už o žiadne dôležité rozpočty nikdy neprídete. Naviac môžete archivovaný rozpočet zdieľať alebo kedykoľvek pozrieť vo svojom telefóne alebo tablete Archivujte s Kros platformou a uľahčite si život.

KROS Prehliadač projektovej dokumentácie

Moderný prehliadač uľahčuje prácu s 2D výkresmi a BIM modelmi pomocou funkcií ako skrytie alebo zobrazenie časti modelu, rezanie modelu pomocou zvolenej roviny, zobrazenie informácií o konštrukčných prvkoch a jeho materiálových vrstvách, či automatické sčítavanie výmer. Prehliadač podporuje formáty IFC2x3, IFC4, PDF a všetky verzie DWGKROS Prehliadač projektovej dokumentácie online.

KROS Ocenenie BIM

Ocenňovanie modelu bude efektívnejšie ako kedykoľvek predtým. Po nacenení BIM modelu v programe CENKROS 4 ho jednoducho nazdieľate všetkým spolupracovníkom. KROS Ocenenie BIM online.

Prepojenie s aplikáciou KROS Fakturácia

V prepájaní je budúcnosť. Prepojte si KROS Priebeh výstavby a KROS Fakturáciu a vystavujte faktúry za stavebné práce na pár klikov. Všetky podklady pre vytvorenie faktúry odošleme z Priebehu výstavby, faktúru predvyplníme a vy uvidíte, či už bola faktúra za dané práce vystavená. Faktúra bude vždy spĺňať všetky aktuálne legislatívne požiadavky. Súčasťou prepojenia je aj stiahnutie faktúr priamo z aplikácie KROS Fakturácia do OMEGY alebo ALFY plus pre potreby spracovania účtovníctva.
Viac info o KROS Fakturácii >

Prepojte si svoj CENKROS 4 s online aplikáciami KROS platformy

Vytvorte si účet

Prepojte si nový účet s CENKROSOM 4

Využívajte výhody

>> AKO SA REGISTROVAŤ DO KROS PLATFORMY A PREVIAZAŤ ÚČET S CENKROS 4 <<

KROS
O nás
Blog
Kontakty